СПЕКА, ЛІТО, ДЖЕЛАТО!!!

Як показала практика, в Україні досі багато хто не знає що таке джелато і чим воно відрізняється від традиційного морозива. Давайте спробуємо розібратися разом.
По-перше, ДЖЕЛАТО ЦЕ НЕ МОРОЗИВО, А ЗАМОРОЖЕНИЙ ДЕСЕРТ!
По-друге, різниця в інгредієнтах. Для виготовлення першого використовуються тільки свіже коров’яче молоко і вершки (існує також джелато на основі соєвого молока для вегетаріанців і тих, хто страждає непереносимістю лактози), а також натуральні фрукти і добавки. Тому в його складі менше жирів (4-12% проти 12-35% в звичайному морозиві), а цукру (14-22% проти 21-25%). До речі, цукор додають не для того, щоб зробити десерт солодшим – він допомагає знизити температуру замерзання і підвищити в’язкість. У цих же цілях, для досягнення кращого ефекту, використовується декстроза (до 20% всіх цукрів виробу).
Важливо: замінити весь цукор на декстрозу не можна, так як такий продукт буде занадто швидко танути, та й на смак буде не таким приємним.
Що стосується фруктів, то їх додають в суміш свіжими, замороженними або у вигляді пюре і вони є натуральними ароматизаторами.

Звичайно, важливим інгредієнтом в приготуванні джелато або морозива є повітря, за допомогою якого збивають масу. Промислове морозиво насичується повітрям на 50% і більше, збільшує його обсяг і знижує смакову цінність, а джелато – до 25%. Саме тому воно тане набагато довше.
Ну і нарешті термін зберігання, звичайне морозиво може мати терміни до 4-х років, в той час як джелато через свою натуральності зберігається до трьох діб при температурі -15°С -18°С і до трьох місяців при температурі -18°С -25°С.

У нашій компанії ексклюзивно представлений один з провідних італійських виробників продуктів для джелато – компанія Fabbri.
Ми пропонуємо широкий асортимент інгредієнтів: збалансовані бази для джелато і сорбетів, декстрозу, глюкозу, стабілізатори у вигляді натуральних харчових волокон (інтегратор), емульгатори для кращої консистенції, створення і стабілізації емульсій, а також натуральні аромапасти (деліпасти). Є також бази для приготування безлактозного джелато, для джелато без цукру, бази для веганів та інше. Якщо Ви зацікавлені в базах для м’якого джелато (софт), у нас знайдеться чим Вас порадувати.
Ми завжди раді ділитися нашим досвідом з Вами! Давайте створювати кращі продукти в Україні разом!